Wentylacja

Mimo że prawidłowa wentylacja w budynku jest niezwykle ważna, wciąż wielu inwestorów traktuje ją pobłażliwie i nie przykłada większej wagi do jej jakości czy sprawności. To poważny błąd! Głównym celem montowanej wentylacji jest prawidłowa i efektywna mechaniczna wymiana powietrza w budynku (mieszkalnym, produkcyjnym, biurowym itd.), która wpływa przede wszystkim na:

- sprawne i profesjonalne usunięcie zanieczyszczonego powietrza z pomieszczeń;
- usprawnienie przepływu świeżego powietrza;
- poprawienie jakości życia lub pracy w wentylowanym budynku;
- zmniejszenie ryzyka zatrucia szkodliwymi gazami i oparami.

Odpowiednio zaprojektowana i zamontowana przez specjalistów wentylacja pomaga ograniczyć przepływ dwutlenku węgla, usuwa parę wodną oraz znacznie zmniejsza zawartość alergenów w powietrzu krążącym we wnętrzu.

Dlaczego warto zainwestować w wentylację mechaniczną?

Współczesne budownictwo, nawet wyjątkowo ekologiczne, nie jest jeszcze w stanie zapewnić budynkom stuprocentowej skuteczności wentylacji naturalnej (grawitacyjnej, opartej na działaniu sił natury). Dlatego często konieczne jest jej wspieranie wentylacją mechaniczną, czyli specjalnymi instalacjami wentylacyjnymi, które zapewniają w budynku prawidłowy przepływ świeżego powietrza.

Częściami składowymi wentylacji mechanicznej są głównie znane wszystkim wentylatory. Przy bardziej skomplikowanych instalacjach nawiewno-wywiewnych (obejmujących najczęściej całe budynki, a nie tylko pojedyncze pomieszczenia) w jej skład wchodzą również centrale wentylacyjne, filtry oczyszczające oraz oczywiście rozbudowana sieć kanałów.

wentylacja

Dobór odpowiedniego systemu wentylacji

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej i profesjonalnej obsłudze systemów wentylacyjnych. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie, aby działanie wentylacji sprawdzało się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Zapewniamy również pomoc w dobraniu odpowiednich urządzeń wentylacyjnych wraz z pasującymi do nich najnowocześniejszymi technologiami.

Kompleksowa Obsługa Urządzeń Wentylacyjnych

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz dostawę zarówno standardowych elementów wentylacyjnych , jak również tych wykonanych na specjalne zamówienie naszych klientów. Dobieramy i dostarczamy urządzenia wentylacyjne takie jak wentylatory, centrale wentylacyjne, klimatyzatory, kurtyny powietrzne.

Jesteśmy w stanie zaprojektować instalacje nawet dla najbardziej wymagającego inwestora.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.reklamasieciowa.pl © 2019

Zachęcamy do korzystania z usług naszej warszawskiej firmy. W ofercie między innymi montaż i serwis klimatyzacji w atrakcyjnych cenach.