Serwis klimatyzacji


Serwis klimatyzacji obejmuje kompleksowy przegląd urządzenia: jednostek wewnętrznych, agregatu, przewodów oraz rur. Sprawdzana jest sprawność i szczelność połączeń. Weryfikacji zostaje poddane działanie wszystkich trybów i poziomów chłodzenia oraz grzania. Jednym z najważniejszych elementów tego przeglądu jest sprawdzenie poziomów freonu, bez którego niemożliwe jest chłodzenie. W razie konieczności wykonywane jest napełnianie klimatyzacji domowej lub biurowej. Kolejnym krokiem jest odgrzybianie klimatyzacji stacjonarnej. Bez oczyszczenia filtrów urządzenie generuje do pomieszczenia zebrany wewnątrz kurz, roztocza, zarodniki grzybów i inne alergeny. Przebywanie w takim wnętrzu powoduje szereg objawów alergicznych u osób podatnych, mających problemy z drogami oddechowymi. W dłuższej perspektywie jest to bardzo szkodliwe nawet dla zdrowia osób, które nie borykają się z tego typu dolegliwościami. Dlatego tak ważne jest regularne odgrzybianie klimatyzacji domowej, szczególnie gdy w domu są dzieci. Podpisując umowę serwisową, można zmniejszyć ryzyko awarii oraz liczyć na priorytetowe wykonywanie zleceń. Dostępne są także porady telefoniczne, a co najważniejsze, serwis może obniżyć koszty eksploatacji klimatyzacji.

Serwis urządzeń klimatyzacyjnych obejmuje:

- czyszczenie filtrów
- czyszczenie gruntowne parownika, skraplacza
- pomiar i regulacje ciśnienia freonu i ewentualne uzupełnienie
- sprawdzenie szczelności połączeń freonowych
- pomiar sprawności elektrycznej
- pomiar wydajności chłodniczej
- test pracy urządzenia z zakresu temperatury i ciśnienia
- sprawdzenie zabezpieczeń
- sprawdzanie drożności odpływu skroplin

W przypadku podpisania umowy serwisowej zagwarantujemy:

- regularną opiekę poprzez regularne przeglądy
- szybki serwis w razie powstania awarii
- krótki czas napraw
- telefoniczne udzielanie porad, wskazówek oraz dyspozycyjność
- zmniejszenie kosztów napraw i konserwacji

Firma w trosce o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń oferuję:

- naprawy
- przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne

Zapraszamy do współpracy.Siedziba naszej firmy znajduje się w Piasecznie. Obsługujemy jednak Klientów w całym regionie w tym w takich miejscowościach jak - Warszawa, Pruszków, Skierniewice, Sochaczew czy Łowicz. Zapraszamy do kontaktu!reklamasieciowa.pl © 2019

Zachęcamy do korzystania z usług naszej warszawskiej firmy. W ofercie między innymi montaż i serwis klimatyzacji w atrakcyjnych cenach.