Klimatyzatory Ścienne

Klimatyzacja ścienna przeznaczona jest głównie do domów, biur i hoteli. Urządzenia te cechują się niewielkim rozmiarem, cichą pracą oraz pełną automatyzacją. Montowane są w niewielkiej odległości od sufitu, co pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni. Klimatyzatory ścienne cieszą się tak dużą popularnością, że producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dbają o coraz ciekawszy design tych urządzeń i usprawniają kolejne modele, wyposażając je w innowacyjne rozwiązania.


Klimatyzatory ścienne – działanie i obsługa

Klimatyzator naścienny obsługiwany jest za pomocą wygodnego pilota. Przyciski są bardzo intuicyjne, dlatego obsługa nie stanowi żadnego problemu. Budowa urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, by chłodne powietrze automatycznie kierowane było w stronę sufitu. Pozwala to skutecznie wymieszać znajdujące się na górze ciepłe powietrze z zimnym nawiewem. W rezultacie szybko osiąga się niższą temperaturę w pomieszczeniu. Klimatyzator ścienny pokojowy daje również możliwość ustawienia nawiewu w pozostałych kierunkach dzięki ruchomym żaluzjom poruszającym się wertykalnie.

Klimatyzatory Scienne


Większość dostępnych na rynku urządzeń działa w pełni automatycznie, dostosowując poziom pracy do warunków panujących w pomieszczeniu. W zależności od indywidualnych preferencji można też samodzielnie ustawić temperaturę chłodzenia lub grzania. Zimą z powodzeniem uda się w ten sposób zastąpić grzejnik. Co ważne, klimatyzatory domowe ścienne mają funkcję automatycznego wyłączania lub cichego trybu nocnego. Dzięki zainstalowanym wewnątrz filtrom klimatyzatory naścienne oczyszczają powietrze z kurzu i alergenów, zapewniając czystą i świeżą atmosferę na co dzień. Klimatyzacja ścienna pozwala cieszyć się komfortem i dobrym samopoczuciem niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.reklamasieciowa.pl © 2019

Zachęcamy do korzystania z usług naszej warszawskiej firmy. W ofercie między innymi montaż i serwis klimatyzacji w atrakcyjnych cenach.