Klimatyzacja


Climrem jest firmą, która sprawnie działa na rynku w branży klimatyzacyjnej już od 1996 roku, zajmująca się systemami klimatyzacji i wentylacji, montażem, serwisem oraz doradztwem urządzeń do pomieszczeń pojedyńczych jak i w układzie centralnym typu usługowego jak i mieszkalnego. Oferuje instalacje freonową, kanałową jak i wody lodowej oraz instalacje Mono i Multi SPLIT , a także system VRV.

Produkty przez nas oferowane posiadają certyfikaty oraz atesty, dzięki którym możemy zapewnić całkowite zadowolenie klienta z dobrze dobranego urządzenia i jego jakości.

Oferujemy szeroki wybór urządzeń oraz usług klimatyzacji jak i wentylacji firm: AIRWELL, FUJITSU, LG, Mitsubishi Electric, Panasonic, Toshiba, Hitachi, Carrier, Daikin.

Serwis Gwarancyjny i Pogwarancyjny

Naszym klientom oferujemy fachową pomoc, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, czyszczenie filtrów, regularne przeglądy, szybki serwis, krótki czas naprawy, sprawdzanie drożności skroplin, a także sprawdzanie temperatury i ciśnienia, a przede wszystkim czyszczenie klimatyzatorów grzybobójczymi i antybakteryjnymi preparatami.

Zaufało nam już wielu, więc zrobimy wszystko, aby zapewnić sprawne działanie klimatyzacji,  komfort i dobre samopoczucie licząc również na Państwa Zaufanie!!!!Siedziba naszej firmy znajduje się w Piasecznie. Obsługujemy jednak Klientów w całym regionie w tym w takich miejscowościach jak - Warszawa, Pruszków, Skierniewice, Sochaczew. Łowicz, Żyrardów. Zapraszamy do kontaktu!


reklamasieciowa.pl © 2019

Zachęcamy do korzystania z usług naszej warszawskiej firmy. W ofercie między innymi montaż i serwis klimatyzacji w atrakcyjnych cenach.