CLIMREM zajmuje się ekologicznymi systemami ogrzewania.

Wykonujemy instalacje kolektorów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz wspomagania centralnego ogrzewania niskotemperaturowego takiego jak podłogowe lub ścienne.

Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie według jego potrzeb i wymagań. Spełniamy oczekiwania i potrzeby naszych klientów.
1

Zasada działania

Zasada działania instalacji solarnej jest następująca: kolektor solarny zamienia promieniowanie słoneczne na ciepło. Nośnikiem ciepła jest niezamarzający roztwór glikolu propylenowego krążący w instalacji na skutek pracy pompy obiegowej w zespole sterowniczo-pompowym. Bateria kolektora połączona jest hydraulicznie z wężownicą umieszczoną w podgrzewaczu wody użytkowej dwoma rurami miedzianymi o średnicy dobranej do wielkości baterii słonecznej. Nośnik (roztwór glikolu) zabiera ciepło z kolektorów i przenosi je do wężownicy, która nagrzewa wodę w podgrzewaczu.
2
3

Elementy instalacji solarnej

- kolektory słoneczne, umieszczonej zazwyczaj na dachu budynku,
- podgrzewacz umieszczony wewnątrz budynku (zazwyczaj w sąsiedztwie kotła c.o)
- zespół pompowo-sterowniczy umieszczony obok podgrzewacza (zwykle na ścianie), naczynia przeponowego
4

Dodatkowe informacje:


Zapraszamy do współpracy.


reklamasieciowa.pl © 2018

Zachęcamy do korzystania z usług naszej warszawskiej firmy. W ofercie między innymi montaż i serwis klimatyzacji w atrakcyjnych cenach.