Zalety i zastosowanie klimatyzatorów kanałowych

Zalety i zastosowanie klimatyzatorów kanałowych


Klimatyzator kanałowy
to najbardziej skuteczne rozwiązanie na upalną pogodę za oknem. Jego działanie polega na jednoczesnej dystrybucji powietrza z jednostki centralnej do wszystkich pomieszczeń, za pomocą specjalnych kanałów. Ma szerokie zastosowanie i długą listę zalet.<

Doskonały na upalne polskie lato


Lato w Polsce z roku na rok staje się coraz bardziej upalne, a wysokie temperatury męczą już nawet osoby na ogół ciepłolubne. W tych coraz bardziej dojmujących warunkach atmosferycznych z pomocą przychodzi nam klimatyzator kanałowy. Jest dużo bardziej skuteczny od tradycyjnych klimatyzatorów przenośnych. Wystarczy, że ustawimy pożądaną przez nas temperaturę i będziemy mogli odpocząć od wysokich temperatur.

Cichy i niewidoczny


Klimatyzator kanałowy najlepiej jest zainstalować w budynku jeszcze w trakcie jego budowy lub podczas jednego z większych remontów. Możemy wówczas odpowiednio go zabudować. W ten sposób widoczne będą jedynie części, służące do nawiewu, a cała reszta klimatyzatora będzie idealnie wkomponowana w wystrój pomieszczeń. Prawidłowo zainstalowane urządzenie, w przeciwieństwie do klimatyzatorów przenośnych, nie będzie nas także męczyło swoim hałasem. Raz zainstalowany klimatyzator kanałowy będzie nam służył przez długie lata.

Idealny do domu, biura czy restauracji


Klimatyzator kanałowy znajdzie zastosowanie nie tylko w prywatnych mieszkaniach i posiadłościach, lecz także w budynkach usługowych, jak biura czy restauracje, oraz we wszystkich innych jednostkach użyteczności publicznej. Doskonale sprawdza się w budynkach zajmujących dużą powierzchnię, jego główną zaletą jest bowiem równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza we wszystkich pomieszczeniach. Dobrze jest zaplanować instalację klimatyzatora kanałowego jeszcze na etapie wstępnych projektów budynku. Klienci naszej restauracji nie będą wówczas narzekać na zbyt wysoką temperaturę w pomieszczeniu, a pracownicy biura w czasie upałów pozostaną skupieni na swojej pracy, ponieważ nie będą im w tym przeszkadzać niesprzyjające warunki atmosferyczne za oknem.reklamasieciowa.pl © 2019

Zachęcamy do korzystania z usług naszej warszawskiej firmy. W ofercie między innymi montaż i serwis klimatyzacji w atrakcyjnych cenach.